Spættevej 7 og 6 andre boliger er kommet til salg denne uge i Hørning - se boligerne her.

dato

7 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Hørning. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Hørning er to bemærkelsesværdige boliger netop kommet på markedet, herunder villaen på Spættevej 7. Denne rummelige villa tilbyder 187 kvadratmeter fordelt på 5 værelser. Beliggende på en stor grund på 1.099 kvadratmeter, giver den masser af udenomsplads.

Den anden boligmulighed er et rækkehus på Østergårds Alle 55. Dette rækkehus rummer 140 kvadratmeter fordelt på 5 værelser og tilbyder en mere kompakt grundstørrelse på 269 kvadratmeter.

Begge boliger har en udbudspris på omkring 3.795.000 DKK, og skaber derfor stærke konkurrenter i samme prisklasse i Hørning.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Mest læste artikler